http://www.yogasala.com/upload/David Malka http://www.yogasala.com/upload/Hamile TT http://www.yogasala.com/upload/Övül Yin TT http://www.yogasala.com/upload/Nilay alacalı http://www.yogasala.com/upload/Kadınlara Özel Yoga http://www.yogasala.com/upload/Pia http://www.yogasala.com/upload/Yiannis 17&19 April http://www.yogasala.com/upload/YJ TR Y?'da Satılıyor http://www.yogasala.com/upload/Hart Lazer ile 360  Yogaterapi http://www.yogasala.com/upload/Aziz Zambak http://www.yogasala.com/upload/Yoga is music kirtan http://www.yogasala.com/upload/Övül Büyükberber & Zeynep Uğural  ile  “Yaza Merhaba” Yoga Kampı
Shadow Yoga Workshop with David Malka (Assisted by Defne Suman)

13-14-15 February 2015
During this weekend together we will use the simple, spiral movements of the Preludes, while seeking to confront the fixed patterns extant in our body and mind. If we practice with patience and honesty we could change these patterns; and their withdrawal will slowly release the flow of the life force once obstructed.

Devam»
Zuhal Özyurt ve Eylem Devi Çeliker ile Meditasyon Çalışması

15 Subat 2015
Bilinçaltımız beyin organı içinde bulunan, anı, hatıra inançlarımızın içinde tutan kayıt deposudur. Bu depo içinde farkında olduğumuz ve olmadığımız tüm kayıtlar yaşamlarımızın aksiyonlarını oluşturur.

Devam»
Nilay Alacalı ile Kova Çağında Dönüşüm için Kundalini Yoga

14-15 Subat 2015
Her gün üçer saat sürecek bu çalışmada, Kundalini Yoga bilinç teknolojisi hem teorik, hem de pratik olarak uygulanacaktır. Çalışmanın önemli içerikleri, kriyaları, meditasyonları metin olarak verilecektir.

Devam»
Hart Lazer ile 360° Yogaterapi

Subat 2015 - Mart 2015
Yoga uzmanları ve yoga yapanlar, yoga pratikleri sırasında çeşitli bedensel limit ve gerginliklerle karşılaşırlar. Asana, pranayama ve meditasyonun yanlış anlaşılması ve kullanılmasından kaynaklanan sorunlar da yine yoga pratiğinin kalitesini derinden etkiler
 

Devam»
bugün
20:00 Yin Yoga (BBB)
Övül -Etiler
20:00 Yin Yoga (BBB)
Çamay-Nişantaşı
20:00 Çigong (Taoist Yog
Onur-Bağdat Cad.
Diğer günler için lütfen PROGRAM bölümüne bakın.