https://www.yogasala.com/upload/2-11 May Yiannis https://www.yogasala.com/upload/michael 3 may https://www.yogasala.com/upload/Babay massage https://www.yogasala.com/upload/Zuhal - Büyük Ada https://www.yogasala.com/upload/Ken WS https://www.yogasala.com/upload/Uma ile Nefes ve Meditasyon Kursu https://www.yogasala.com/upload/ofiste yoga https://www.yogasala.com/upload/Reformer https://www.yogasala.com/upload/Dondurma'nın Tadına Varın! https://www.yogasala.com/upload/süper tutucu mat https://www.yogasala.com/upload/Üniversitelilere Yoga
Uma ile Nefes ve Meditasyon Çalışması

26-27 Nisan 2014
Uzun zamandır beklenen bu çalışmanın ilk gününde; yoganın önemli pratiklerinden olan Pranayama (nefes kontrolü) hakkında yıllardır biriken deneyim ve bilgisini paylaşacak. Katılımcılar nefes kontrolünde temel oluşturan teknikleri öğrenecek ve uygulayacaklar.

Devam»
Yoga as an Art of Living in Wholeness and Realizing True Self with

2-11 May 2014
Yiannis’s yoga sessions are deeply focused, but also fun, spontaneous, and appropriate for all levels of practitioners, as various options and variations of each pose are always offered.  Coordinating movement with breath allows for the detoxification of energy channels, deeper concentration and meditation, and works to elevate and balance his practitioners energy.

Devam»
Learning to Concentrate in Asana Practice with Michael Saunders

3 May 2014
In this event we will learn about the blocks and obstacles that prevent us from being ''present'' in our practice. With correct use of breath and attitude we will aid our ability to concentrate and thereby increase our enjoyment of Yoga practice.

Devam»
Büyük Ada’da Mini Kundalini Yoga ve Meditasyon Şöleni

4 Mayıs 2014
Birçok yoga etkinliğine ev sahipliği yapan Büyükada Naya Otel’de gerçekleşecek olan Mini Kundalini Yoga ve Meditasyon Şöleni, sabah farklı dinamik meditasyon, öğleden sonra yoga, mantra ve göksel bağlantı meditasyonlarından oluşacak. Bahar ile canlanan doğa içinde yaz ayını yoga, nefes, meditasyon, dans ve mantralarla karşılıyoruz.

Devam»
bugün
17:00 8-12 Yaş
Yara-Etiler
17:30 Üniversiteli Yoga
Elis-Nişantaşı
18:00 Vinyasa 1
Gizem-Etiler
18:00 Meditasyon (Ücrets
Yara-Etiler
18:00 Mysore (Bireysel Uy
-Nişantaşı
18:15 Vinyasa 1-2
Çiçek -Maslak
18:30 Hatha (Tüm Seviy
Yara-Etiler
18:30 Mat Pilates
Pınar-Nişantaşı
18:30 Hatha (Tüm Seviy
Deniz Yılmaz-Maslak
18:30 Mysore Derslerine H
Zeyneb Tetikol-Nişantaşı
19:30 Restoratif Yoga
Çiçek -Maslak
19:30 Vinyasa 1-2
Zeynep 1.-Etiler
19:30 Vinyasa 1
Sandrine-Nişantaşı
19:30 Kundalini Yoga ve M
Şermin-Maslak
20:00 Yin Yoga
Sena-Nişantaşı
20:00 Kundalini Yoga ve M
Gül Emel-Etiler
Diğer günler için lütfen PROGRAM bölümüne bakın.